KLASICKÝ JAZZOVÝ KONCERT

Hudobný program na počúvanie, ktorý obsahuje širokú škálu skladieb od ranej éry swingu, cez hudbu latinsko-americkú, až po jazzrock.

GALA SHOW:

Hudobný program na počúvanie i tanec, vhodný pre slávnostné príležitosti (firemné party, rauty, prezentácie a pod.) s možnosťou pozvať na základe priania organizátora ľubovoľných sólistov.

REPREZENTAČNÉ PLESY:

Hudobný program do tanca, či už s vlastnými sólistami, alebo s možnosťou prizvať ľubovoľných interpretov na základe priania organizátora.

KONCERTY PRE MLADÝCH

Koncertný program, ktorý je zmesou hudby a hovoreného slova v trvaní cca 60 minút, určený pre žiakov základných a stredných škôl. V ponuke je možnosť výberu z viacerých tematických celkov: Vznik a vývoj populárnej hudby, Zrodenie blues, Velikáni jazzu, Hudba a tanec, Hudba a film.

BIG BAND ALL STARS:

Vystúpenie 6-člennej skupiny hudobníkov (traja hráči na dychové nástroje, kontrabas, klavír a bicie nástroje) na počúvanie i do tanca, na koncert , firemnú party, raut, prezentáciu a iné slávnostné večery. Vzhľadom k menšiemu počtu hudobníkov zahrá aj na podujatiach menšieho rozsahu a bez potreby zaistenia ozvučovacej techniky.

VIANOČNÉ KONCERTY:

Hudobný program, ktorý obsahuje úpravy vianočných kolied (Jingle Bells, White Christmas, Tichá noc a pod.) vhodný pre navodenie príjemnej vianočnej atmosféry.